Spustili jsme aplikaci Zeptejte se duchovního

Vážení návštěvníci našich webových stránek, milí příznivci tradičního Pravoslaví, připravili jsme pro vás novou rubriku-aplikaci Zeptejte se duchovního. Jde o jednoduchý způsob, jak se spojit s duchovními Řecké pravoslavné starostylní církve a položit jim doslova jakoukoliv otázku. Odpovídat vám budou kněží, kteří působí v České republice (o. Jeremiáš Cvak), v Kanadě (o. Chariton) nebo v Řecku (o. Jiří Ján) a svůj dotaz můžete směřovat i na správce Moravské eparchie Řecké pravoslavné starostylní církve, vladyku Klimenta gardikijského.

Vážení návštěvníci našich webových stránek, milí příznivci tradičního Pravoslaví, připravili jsme pro vás novou rubriku-aplikaci Zeptejte se duchovního.

Jde o jednoduchý způsob, jak se spojit s duchovními Řecké pravoslavné starostylní církve a položit jim doslova jakoukoliv otázku. Odpovídat vám budou kněží, kteří působí v České republice (o. Jeremiáš Cvak), v Kanadě (o. Chariton) nebo v Řecku (o. Jiří Ján) a svůj dotaz můžete směřovat i na správce Moravské eparchie Řecké pravoslavné starostylní církve, vladyku Klimenta gardikijského.

Pro zadání otázky stačí vyplnit jednoduchý formulář. Pokud byste chtěli dotaz směřovat na konkrétní osobu, jednoduše to do znění otázky napište. Jakmile duchovní na otázku odpoví, vše se na webu zobrazí.

Tuto rubriku jsme spustili na základě našich rozprav s českými pravoslavnými věřícími. Dostáváme dotazy, jejichž zodpovězení může být užitečné nejen pro samotného tazatele, ale může mít i obecnější charakter tak, aby odpověď mohla posloužit i každému návštěvníkovi stránek.

Pokud byste chtěli tuto aplikaci využít, počítejte, prosím, s tím, že vaše odpověď bude veřejná. V jiném případě kontaktujte duchovní Řecké pravoslavné starostylní církve standardním způsobem.

správci webu